Lept, 42x58 cm Signováno tužkou vpravo dole Luigi Kasimir. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1881 – 1962 Rakouský grafik a malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč