Lukáš Orlita - Kompozice - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno zezadu Orlita 2002. Nerámováno.

o autorovi: 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

Lukáš Orlita
56014. Kompozice - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.02.2021 19:09:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč