Lukáš Orlita

56014. Kompozice - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno zezadu Orlita 2002. Nerámováno.

o autorovi: 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

dražba ukončena: 24.02.2021 19:09:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč