Lukáš Orlita - Žlutě na koso

Olej na plátně, 100x130 cm. Signováno vzadu Orlita 2009. Nerámováno.

o autorovi: 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

Lukáš Orlita
48793. Žlutě na koso
Dražba ukončena:27.08.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč