Luu Šmídová - Ebenová kráska III.

Akryl na plátně, 90x50 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

105596. Ebenová kráska III.
Dražba ukončena:30.11.2023 20:54:50
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč