M. Day - Krávy pod hradem

Kresba, 30x42 cm. Signováno vlevo dole M. Day 1902. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

116025. Krávy pod hradem
Dražba ukončena:12.05.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč