M. Dieter

304921. Zátiší se džbánem a třešněmi

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole M. Dieter. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč