Kombinovaná technika, 33x23 cm. Signováno vpravo dole Magdaléna Stárková - Timplová 04. Rámováno.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1974.
Studovala Střední průmyslovou školu grafickou. Ve své tvorbě se zabývá malbou, keramikou, malbou na sklo, užitou grafikou a ilustrací.