M. Stárková - Timplová

45439. Slyšela jsem promluvit zeleného draka

popis: Kombinovaná technika na sololitu, 32x25 cm. Signováno vpravo uprostřed M. Stárková - Timplová 07. Rámováno.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1974.
Studovala Střední průmyslovou školu grafickou. Ve své tvorbě se zabývá malbou, keramikou, malbou na sklo, užitou grafikou a ilustrací.

dražba ukončena: 28.05.2020 21:47:38

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč