Kombinovaná technika na sololitu, 32x25 cm. Signováno vpravo uprostřed M. Stárková - Timplová 07. Rámováno.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1974.
Studovala Střední průmyslovou školu grafickou. Ve své tvorbě se zabývá malbou, keramikou, malbou na sklo, užitou grafikou a ilustrací.