Malý - Rybářské bárky

Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Malý. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

35459. Rybářské bárky
Dražba ukončena:26.09.2019 22:44:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč