Mara Thran-Long - Dívka s ptáčky

Litografie 113/300, 44x64 cm. Signováno tužkou vpravo dole Mara ThranLong. Volný list.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1935
Francouzská malířka.

88178. Dívka s ptáčky
Dražba ukončena:25.12.2022 20:41:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč