Mařákova škola po roce 1920 - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 31x44 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mařákova škola po roce 1920
300572. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:05.09.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč