Mařákova škola po roce 1910 - Chalupy u vody

Olej na kartonu, 18x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Mařákova škola po roce 1910
61036. Chalupy u vody
Dražba ukončena:01.07.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč