Olej na plátně, 52x40 cm. Signováno vpravo nahoře M. Niederle 1942. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1898-1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.