Marek Uhlíř - Geometrie 111

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno zezadu Uhlíř. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975
Malíř, animátor. Vystudoval animaci na Filmové akademii M. Ondříčka v Písku. Se svým absolventským filmem vyhrál na mezinárodním studentském filmovém festivalu ISFF v Hollywoodu kategorii animace. Po studiu pracoval s Janem Švankmajerem na celovečerním filmu "Přežít svůj život". Od roku 2013 aktivně maluje a vystavuje obrazy. Od roku 2021 je členem plzeňské Unie výtvarných umělců. Jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí.

https://marekuhlir.blogspot.cz/
www.marek-uhlir.webnode.cz
https://www.instagram.com/marek_uhlir_art

152688. Geometrie 111
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč