Marián Čapka - Kytice a Chvály

Kombinovaná technika - tisk, 35x25 a 26x18 cm. Rám, pasparta, sklo. Signovány vpravo dole M. Čapka.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Marián Čapka
39311. Kytice a Chvály
Dražba ukončena:15.01.2020 21:48:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč