Marie Bognerová - Odpočívající tanečník

Olej na plátně, 100x76 cm. Signováno vpravo dole M. Bognerová. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1931 – 1997
Malířka, ilustrátorka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Žila a tvořila ve Valašském Meziříčí a Valašské Bystřici.

108864. Odpočívající tanečník
Dražba ukončena:10.01.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč