Olej na plátně, 100x76 cm. Signováno vpravo dole M. Bognerová. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1931 – 1997 Malířka, ilustrátorka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Žila a tvořila ve Valašském Meziříčí a Valašské Bystřici.