Marie Chladová - Teňáková - Zátiší s broskvemi

Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Chladová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

74138. Zátiší s broskvemi
Dražba ukončena:06.03.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč