Marie Martínková - Tomašovská - Venkovská idyla

Olej na plátně, 60x47 cm, signováno vpravo dole M. Martínková Tomašovská, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1886-1946
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala portrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

17405. Venkovská idyla
Dražba ukončena:29.03.2018 18:39:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč