Marie Martínková - Tomašovská - Kytička v červené váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x34 cm, signováno vpravo dole M. Martínková, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1946
Studovala pražskou UMPRUM u prof. Schikanedera, poté AVU v Mnichově a v Paříži u prof. Dědiny. Ve své tvorbě se věnovala portrétům, žánrovým tématům a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

8660. Kytička v červené váze
Dražba ukončena:29.03.2017 18:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč