Olej na plátně, 45x36 cm. Signováno vpravo dole Maresca. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1877 – 1959 Italský malíř.