Marta Arsovska - Naděje

Akryl na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole AM 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Brněnská rodačka. Tvůrčí práci se věnuje celý život. Věnovala se kresbám portrétů, techniku akrylu na plátno používá již delší dobu. Poslední její větší projekt byla výstava obrazů 5/2023 v Galerii Titánium Brno, kde vystavila 50 svých nejnovějších prací.

107275. Naděje
Dražba ukončena:14.12.2023 22:34:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč

5 000 Kč 01.12.2023 12:17:09 11318