Akryl na plátně, 40x30 cm. Monogramováno vlevo dole M. K. 23. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: Pochází z města Rakovník, kde v současné době i žije. Je samoukem, kresbě se věnuje od dětství, malbě se věnuje od roku 2021. Maluje akrylovými barvami na plátno. Inspiraci pro malbu získává v průběhu malby, kdy konkrétní postavy, příběh, scenérie nachází v prvotních barevných vrstvách obrazu. Její tvorba má často pohádkový, až snový nádech. Tvorba autorky se neustále vyvíjí.