Martina Kulatá - Namaluj mi pohádku

Akryl na plátně, 40x30 cm. Monogramováno vlevo dole M. K. 23. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Pochází z města Rakovník, kde v současné době i žije. Je samoukem, kresbě se věnuje od dětství, malbě se věnuje od roku 2021. Maluje akrylovými barvami na plátno. Inspiraci pro malbu získává v průběhu malby, kdy konkrétní postavy, příběh, scenérie nachází v prvotních barevných vrstvách obrazu. Její tvorba má často pohádkový, až snový nádech. Tvorba autorky se neustále vyvíjí.

108545. Namaluj mi pohádku
Dražba ukončena:01.02.2024 22:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč