Mary Meixner - Usmívající se

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vpravo dole Mary Meixner. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Mary Meixner
300089. Usmívající se
Dražba ukončena:16.08.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč