Miroslav Matouš - Vinárna v parku

Olej na kartonu, 35x65 cm, signováno vpravo dole Matouš, rám.

1920, Žďárky
Žák Mánesovy školy v Praze (1941-1945; prof. V. Sychra a V. Tittelbach). Poté studia na PedF v Praze (1945-1946; prof. Salcman). Věnoval se olejomalbě a kresbě pastelem. Náměty čerpal především v Českém středohoří. Zabýval se také grafikou a tvořil exlibris.

3595. Vinárna v parku
Dražba ukončena:27.01.2016 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč