Matthias Johann Ranftl

1245. Dva lovečtí psi v krajině

popis: Olej na plátně, 92x108 cm, signováno vlevo dole, datováno 1835, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 02.06.2014 22:17:32

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 340 000 Kč