Matthias Johann Ranftl

1244. Dva psi na balkoně

popis: Olej na plátně, 93x109 cm, signováno vpravo dole, datováno 1834, rám.

dražba ukončena: 02.06.2014 22:17:20

vyvolávací cena: 15 000 Kč

vydraženo za: 340 000 Kč