Maurice de Vlaminck

39187. L'église de Saint-Lubin-de-Cravant

popis: Litografie, 19x23 cm. Nesignováno. Vzadu štítek. Pasparta.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:48:27

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč