Maurice Schouppe - Spící akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 61x46 cm. Signováno vpravo dole Schouppe 56. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Maurice Schouppe
30906. Spící akt
Dražba ukončena:24.04.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč