Suchá jehla, 29x26 cm, signováno vpravo dole Max Brünning, rám, pasparta, zaskleno.
1887-1968
Studoval na Akademii v Lipsku (prof. Alois Kolb a Peter Halm). Během první světové války byl pověřen jako válečný umělec. Během války vytvořil několik náladových studií válečných zajatců Krátce po skončení války se usadil v Berlíně, kde tvoří erotické rytiny, které ho proslavily. Poté působí v Rakousku. Většina z jeho desek byla zničena během bombardování v průběhu roku 1943. V rámci poválečne tvorbě se již věnoval jen krajinomalbě.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně zvlněný.