Max Brünning - Půvabná

Lept, 42x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Brünnig Max. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1968
Německý malíř a grafik.

306522. Půvabná
Dražba ukončena:04.11.2020 20:09:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč