Max Krauss - Mnich se sklenkou vína

Olej na desce, 20x18 cm. Signováno vpravo dole M. Krauss. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1902 - ?
Německý malíř

115261. Mnich se sklenkou vína
Dražba ukončena:05.05.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč