Max le Verrier a Pierre Collinet - Dívka na barové stoličce IV

Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 29 cm, signováno, pečeť garance bronzu, propracováno v detailech.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
73003. Dívka na barové stoličce IV
Dražba ukončena:24.02.2022 21:14:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč