Mayer van... - Matka s dítětem

Olej na plátně, 29x24 cm. Signováno vpravo dole Mayer van... Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mayer van...
23934. Matka s dítětem
Dražba ukončena:01.11.2018 21:00:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč