M.Benka, O.Blažíček, J.Obrovský, R.Havelka, J. Jambor a další

52226. Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně

popis: 20x původní litografie v deskách, 33x25 cm. Vydáno jako členská prémie pro rok 1939.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč