M. Benka, O. Blažíček, J. Obrovský, R. Havelka, J. Jambor a další - Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně

20x původní litografie v deskách, 33x25 cm. Vydáno jako členská prémie pro rok 1939.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

M. Benka, O. Blažíček, J. Obrovský, R. Havelka, J. Jambor a další
52226. Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně
Dražba ukončena:11.11.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč