Michael Schopper - Zátiší se secesní vázou

Olej na plátně, 45x68 cm. Signováno vpravo dole Shcopper. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

Michael Schopper
154525. Zátiší se secesní vázou
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč