Milan Vinař - Čluny na břehu

Olej na plátně, 54x73 cm, nesignováno, rám.

1923, Chrudim - 1958, Brno

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora. Přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy dcery.

3555. Čluny na břehu
Dražba ukončena:27.01.2016 20:28:52
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč