Milan Klimeš - Čerti

Olej na plátně, 94x195 cm, nesignováno, nerámováno.

1945, Litomyšl - 2013
Vystudoval kamenosochařskou školu v Hořicích. Malíř, literát a filmař. Působil jako dlouholetý pracovník olomouckého Divadla Oldřicha Stibora.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Milana Klimeše.

6707. Čerti
Dražba ukončena:01.12.2016 21:32:17
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč