Milan Klimeš - Hlava

Olej na kartonu, 47x33 cm, signováno vlevo dole Klimeš Milan, autorsky rámováno.

1945, Litomyšl - 2013
Vystudoval kamenosochařskou školu v Hořicích. Malíř, literát a filmař. Působil jako dlouholetý pracovník olomouckého Divadla Oldřicha Stibora.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Milana Klimeše.

4167. Hlava
Dražba ukončena:31.03.2016 19:33:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč