Olej na sololitu, 50x69 cm. Signováno dole uprostřed Milan Hes 81-82. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1945-2002
Narodil se v Plzni. Studoval v Plzni obor výtvarné výchovy na PF a aspiranturu na pražské AVU u prof. Smetany. Sám pedagogicky působil na katedře výtvarné výchovy PF v Plzni. Ve své tvorbě se věnoval malbě a keramickým a dřevěným objektům.