Olej na plátně, 90x120 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Současný majitel získal dílo z pozůstalosti autora.
o autorovi: 1945 - 2013
Narodil se v Litomyšli. Studoval kamenosochařskou školu v Hořicích v Podkrkonoší. Svůj život spojil s Olomoucí a Hanou, kde patřil k významným osobnostem kulturního dění. Kromě malby se věnoval literatuře, divadlu, filmu.