Milan Kraus - Kytice

Olej na plátně, 77x62 cm. Signováno vpravo dole M. Kraus 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302964. Kytice
Dražba ukončena:31.12.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč