Milan Lahoda - Ležící akt

Sádra, 15x100 cm, neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1926 – 1972
Sochař. Studoval na Kamenosochařské škole v Hořicích a na AVU v Praze u O. Španiela. Působil v Teplicích, pro podnik v Ústí n. Labem vytvořil různé mozaiky. Vystavoval v Praze a v Teplicích.

12052. Ležící akt
Dražba ukončena:29.06.2017 20:56:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč