Milan Martinec - Kytice II

Olej na plátně, 75x65 cm. Monogramováno vpravo dole MM. Olištováno.

Pozn. Mírně poškozené.

o autorovi: 1942
Narodil se v Rychnově nad Kněžnou. Studoval na SPŠ textilní a později mezi léty 1964 – 1970 malbu u profesora K. Součka na AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnuje převážně krajinomalbě, zátiší i figurálním kompozicím. Významný prvkem v jeho tvorbě je symbol. Jeho dílo se obecně vyznačuje dramatickým, kultivovaným kolorismem, často pracujícím s monochromní paletou a smyslem pro barevný detail.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 500 Kč.

Milan Martinec
20603. Kytice II
Dražba ukončena:31.05.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč