Milan Martinec - Zátiší s melounem

Olej na plátně, 58x52 cm. Signováno vpravo dole Martinec. Olištováno.

o autorovi: 1942
Narodil se v Rychnově nad Kněžnou. Studoval na SPŠ textilní a později mezi léty 1964 – 1970 malbu u profesora K. Součka na AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnuje převážně krajinomalbě, zátiší i figurálním kompozicím. Významný prvkem v jeho tvorbě je symbol. Jeho dílo se obecně vyznačuje dramatickým, kultivovaným kolorismem, často pracujícím s monochromní paletou a smyslem pro barevný detail.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 500 Kč.

Milan Martinec
68811. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:24.11.2021 22:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč