Milan Raška - Terč IV.

Kombinovaná technika, 44x35 cm. Signováno vlevo dole Raška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1956
Narodil se v Kyjově. Studoval výtvarnou výchovu na UJEP v Brně. Ve své tvorbě se zaměřuje na figurální kompozice, ale maluje taky krajiny, zátiší a věnuje se kresbě. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách v Anglii, USA, Austrálii, Novém Zélandu, Rakousku, Itálii, Německu aj.

87583. Terč IV.
Dražba ukončena:11.12.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč