Milena Šimková - Elgrová - Předjaří

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vlevo dole M. Šimková - Elgrová, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6147. Předjaří
Dražba ukončena:27.10.2016 19:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč