Milena Šimková - Elgrová - Granátové jablko

Tempera, 30x40 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1898 - 1977

75530. Granátové jablko
Dražba ukončena:03.04.2022 20:17:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč