Olej na kartonu, 30x47 cm. Signováno vlevo dole M. Šimková - Elgrová. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1898 - 1977