Milena Šimková - Elgrová - Portrét ženy

Olej na kartonu, 32x26 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková - Elgrová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

303848. Portrét ženy
Dražba ukončena:02.03.2020 20:12:53
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč