Milena Šimková - Elgrová - Říčka

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole M. Šimková-Elgerová 33. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1977

17307. Říčka
Dražba ukončena:28.03.2018 21:21:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč